Boek Koh Samui naar Kuala Lumpur - eenvoudig, veilig & snel met TBT
Vertrek
Na Thon Pier Seatran Ferry
Gebied: Koh Samui
Bestemming
TBS
Gebied: Kuala Lumpur
- Van
Na Thon Pier Seatran Ferry
Koh Samui
- Naar
TBS
Kuala Lumpur
Gebruik onze virtuele ticket-assistent om direct in WhatsApp te vergelijken en te boeken. Directe veerboot- en bustickets naar overal in Thailand.
Dienstregeling & tijden
Bekijk de dienstregeling voor Koh Samui naar Kuala Lumpur in juni 2026
| Vertrek | Dagen | Prijs | Operators |
|---|---|---|---|
| 07:20 Verouderd | Dagelijks | 1650 THB | |
Dienstregeling per datum
Bekijk vertrektijden voor specifieke datums
Veerboot Koh Samui naar Kuala Lumpur boeken op ZONDAG, 28 jun 2026
Bekijk tijden en vergelijk prijzen voor Koh Samui naar Kuala Lumpur met vertrektijden om 07:20 en aanbieders KST Travel
Na Thon Pier Seatran Ferry → TBS
Aanbieder: KST Travel
Vanaf 1650 THB
Duur: 21h 40m
Veerboot Koh Samui naar Kuala Lumpur boeken op MAANDAG, 29 jun 2026
Bekijk tijden en vergelijk prijzen voor Koh Samui naar Kuala Lumpur met vertrektijden om 07:20 en aanbieders KST Travel
Na Thon Pier Seatran Ferry → TBS
Aanbieder: KST Travel
Vanaf 1650 THB
Duur: 21h 40m
Veerboot Koh Samui naar Kuala Lumpur boeken op DINSDAG, 30 jun 2026
Bekijk tijden en vergelijk prijzen voor Koh Samui naar Kuala Lumpur met vertrektijden om 07:20 en aanbieders KST Travel
Na Thon Pier Seatran Ferry → TBS
Aanbieder: KST Travel
Vanaf 1650 THB
Duur: 21h 40m
Veerboot Koh Samui naar Kuala Lumpur boeken op WOENSDAG, 1 jul 2026
Bekijk tijden en vergelijk prijzen voor Koh Samui naar Kuala Lumpur met vertrektijden om 07:20 en aanbieders KST Travel
Na Thon Pier Seatran Ferry → TBS
Aanbieder: KST Travel
Vanaf 1650 THB
Duur: 21h 40m
Veerboot Koh Samui naar Kuala Lumpur boeken op DONDERDAG, 2 jul 2026
Bekijk tijden en vergelijk prijzen voor Koh Samui naar Kuala Lumpur met vertrektijden om 07:20 en aanbieders KST Travel
Na Thon Pier Seatran Ferry → TBS
Aanbieder: KST Travel
Vanaf 1650 THB
Duur: 21h 40m
Veerboot Koh Samui naar Kuala Lumpur boeken op VRIJDAG, 3 jul 2026
Bekijk tijden en vergelijk prijzen voor Koh Samui naar Kuala Lumpur met vertrektijden om 07:20 en aanbieders KST Travel
Na Thon Pier Seatran Ferry → TBS
Aanbieder: KST Travel
Vanaf 1650 THB
Duur: 21h 40m
Veerboot Koh Samui naar Kuala Lumpur boeken op ZATERDAG, 4 jul 2026
Bekijk tijden en vergelijk prijzen voor Koh Samui naar Kuala Lumpur met vertrektijden om 07:20 en aanbieders KST Travel
Na Thon Pier Seatran Ferry → TBS
Aanbieder: KST Travel
Vanaf 1650 THB
Duur: 21h 40m
Veelgestelde vragen
Vind antwoorden op veelgestelde vragen over Koh Samui (Na Thon Pier Seatran Ferry) → Kuala Lumpur (Tbs)