Boek Chiang Mai naar Phitsanulok - eenvoudig, veilig & snel met TBT
Vertrek
Town Hotel Transfer
Gebied: Chiang Mai
Bestemming
Hotel Transfer
Gebied: Phitsanulok
- Van
Town Hotel Transfer
Chiang Mai
- Naar
Hotel Transfer
Phitsanulok
Gebruik onze virtuele ticket-assistent om direct in WhatsApp te vergelijken en te boeken. Directe veerboot- en bustickets naar overal in Thailand.
Dienstregeling & tijden
Bekijk de dienstregeling voor Chiang Mai naar Phitsanulok in augustus 2026
| Vertrek | Dagen | Prijs | Operators |
|---|---|---|---|
| 00:00 | Dagelijks | 6450 THB | |
Dienstregeling per datum
Bekijk vertrektijden voor specifieke datums
Veerboot Chiang Mai naar Phitsanulok boeken op WOENSDAG, 26 aug 2026
Bekijk tijden en vergelijk prijzen voor Chiang Mai naar Phitsanulok met vertrektijden om 00:00 en aanbieders Glassflower
Town Hotel Transfer → Hotel Transfer
Aanbieder: Glassflower
Vanaf 6450 THB
Duur: 5h
Veerboot Chiang Mai naar Phitsanulok boeken op DONDERDAG, 27 aug 2026
Bekijk tijden en vergelijk prijzen voor Chiang Mai naar Phitsanulok met vertrektijden om 00:00 en aanbieders Glassflower
Town Hotel Transfer → Hotel Transfer
Aanbieder: Glassflower
Vanaf 6450 THB
Duur: 5h
Veerboot Chiang Mai naar Phitsanulok boeken op VRIJDAG, 28 aug 2026
Bekijk tijden en vergelijk prijzen voor Chiang Mai naar Phitsanulok met vertrektijden om 00:00 en aanbieders Glassflower
Town Hotel Transfer → Hotel Transfer
Aanbieder: Glassflower
Vanaf 6450 THB
Duur: 5h
Veerboot Chiang Mai naar Phitsanulok boeken op ZATERDAG, 29 aug 2026
Bekijk tijden en vergelijk prijzen voor Chiang Mai naar Phitsanulok met vertrektijden om 00:00 en aanbieders Glassflower
Town Hotel Transfer → Hotel Transfer
Aanbieder: Glassflower
Vanaf 6450 THB
Duur: 5h
Veerboot Chiang Mai naar Phitsanulok boeken op ZONDAG, 30 aug 2026
Bekijk tijden en vergelijk prijzen voor Chiang Mai naar Phitsanulok met vertrektijden om 00:00 en aanbieders Glassflower
Town Hotel Transfer → Hotel Transfer
Aanbieder: Glassflower
Vanaf 6450 THB
Duur: 5h
Veerboot Chiang Mai naar Phitsanulok boeken op MAANDAG, 31 aug 2026
Bekijk tijden en vergelijk prijzen voor Chiang Mai naar Phitsanulok met vertrektijden om 00:00 en aanbieders Glassflower
Town Hotel Transfer → Hotel Transfer
Aanbieder: Glassflower
Vanaf 6450 THB
Duur: 5h
Veerboot Chiang Mai naar Phitsanulok boeken op DINSDAG, 1 sep 2026
Bekijk tijden en vergelijk prijzen voor Chiang Mai naar Phitsanulok met vertrektijden om 00:00 en aanbieders Glassflower
Town Hotel Transfer → Hotel Transfer
Aanbieder: Glassflower
Vanaf 6450 THB
Duur: 5h
Veelgestelde vragen
Vind antwoorden op veelgestelde vragen over Chiang Mai (Town Hotel Transfer) → Phitsanulok (Hotel Transfer)
Officieel gelicentieerd door de Tourism Authority of Thailand Toeristenvergunning nr. 42/00546
Duizenden tevreden reizigers gebruiken TBT