Boek Hua Hin naar Khao Lak - eenvoudig, veilig & snel met TBT
Vertrek
Clock Tower
Gebied: Hua Hin
Bestemming
McDonalds
Gebied: Khao Lak
- Van
Clock Tower
Hua Hin
- Naar
McDonalds
Khao Lak
Gebruik onze virtuele ticket-assistent om direct in WhatsApp te vergelijken en te boeken. Directe veerboot- en bustickets naar overal in Thailand.
Dienstregeling & tijden
Bekijk de dienstregeling voor Hua Hin naar Khao Lak in augustus 2026
| Vertrek | Dagen | Prijs | Operators |
|---|---|---|---|
| 22:00 | Dagelijks | 1090–1280 THB | |
| 22:30 | Dagelijks | 990–1270 THB | |
Dienstregeling per datum
Bekijk vertrektijden voor specifieke datums
Veerboot Hua Hin naar Khao Lak boeken op WOENSDAG, 26 aug 2026
Bekijk tijden en vergelijk prijzen voor Hua Hin naar Khao Lak met vertrektijden om 22:00, 22:00, 22:30, 22:30, 22:30, 22:30, 22:30 en aanbieders Montanatip
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Veerboot Hua Hin naar Khao Lak boeken op DONDERDAG, 27 aug 2026
Bekijk tijden en vergelijk prijzen voor Hua Hin naar Khao Lak met vertrektijden om 22:00, 22:00, 22:30, 22:30, 22:30, 22:30, 22:30 en aanbieders Montanatip
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Veerboot Hua Hin naar Khao Lak boeken op VRIJDAG, 28 aug 2026
Bekijk tijden en vergelijk prijzen voor Hua Hin naar Khao Lak met vertrektijden om 22:00, 22:00, 22:30, 22:30, 22:30, 22:30, 22:30 en aanbieders Montanatip
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Veerboot Hua Hin naar Khao Lak boeken op ZATERDAG, 29 aug 2026
Bekijk tijden en vergelijk prijzen voor Hua Hin naar Khao Lak met vertrektijden om 22:00, 22:00, 22:30, 22:30, 22:30, 22:30, 22:30 en aanbieders Montanatip
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Veerboot Hua Hin naar Khao Lak boeken op ZONDAG, 30 aug 2026
Bekijk tijden en vergelijk prijzen voor Hua Hin naar Khao Lak met vertrektijden om 22:00, 22:00, 22:30, 22:30, 22:30, 22:30, 22:30 en aanbieders Montanatip
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Veerboot Hua Hin naar Khao Lak boeken op MAANDAG, 31 aug 2026
Bekijk tijden en vergelijk prijzen voor Hua Hin naar Khao Lak met vertrektijden om 22:00, 22:00, 22:30, 22:30, 22:30, 22:30, 22:30 en aanbieders Montanatip
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Veerboot Hua Hin naar Khao Lak boeken op DINSDAG, 1 sep 2026
Bekijk tijden en vergelijk prijzen voor Hua Hin naar Khao Lak met vertrektijden om 22:00, 22:00, 22:30, 22:30, 22:30, 22:30, 22:30 en aanbieders Montanatip
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Clock Tower → McDonalds
Aanbieder: Montanatip
Vanaf 990 THB
Duur: 13h
Veelgestelde vragen
Vind antwoorden op veelgestelde vragen over Hua Hin (Clock Tower) → Khao Lak (Mcdonalds)
Officieel gelicentieerd door de Tourism Authority of Thailand Toeristenvergunning nr. 42/00546
Duizenden tevreden reizigers gebruiken TBT