Boek Trat naar Koh Samet - eenvoudig, veilig & snel met TBT
Vertrek
Laem Sok Pier
Gebied: Trat
Bestemming
Koh Samet
Gebied: Koh Samet
- Van
Laem Sok Pier
Trat
- Naar
Koh Samet
Koh Samet
Gebruik onze virtuele ticket-assistent om direct in WhatsApp te vergelijken en te boeken. Directe veerboot- en bustickets naar overal in Thailand.
Dienstregeling & tijden
Bekijk de dienstregeling voor Trat naar Koh Samet in augustus 2026
| Vertrek | Dagen | Prijs | Operators |
|---|---|---|---|
| 00:00 | Dagelijks | 7960 THB | |
Dienstregeling per datum
Bekijk vertrektijden voor specifieke datums
Veerboot Trat naar Koh Samet boeken op WOENSDAG, 26 aug 2026
Bekijk tijden en vergelijk prijzen voor Trat naar Koh Samet met vertrektijden om 00:00 en aanbieders Glassflower
Laem Sok Pier → Koh Samet
Aanbieder: Glassflower
Vanaf 7960 THB
Duur: 4h
Veerboot Trat naar Koh Samet boeken op DONDERDAG, 27 aug 2026
Bekijk tijden en vergelijk prijzen voor Trat naar Koh Samet met vertrektijden om 00:00 en aanbieders Glassflower
Laem Sok Pier → Koh Samet
Aanbieder: Glassflower
Vanaf 7960 THB
Duur: 4h
Veerboot Trat naar Koh Samet boeken op VRIJDAG, 28 aug 2026
Bekijk tijden en vergelijk prijzen voor Trat naar Koh Samet met vertrektijden om 00:00 en aanbieders Glassflower
Laem Sok Pier → Koh Samet
Aanbieder: Glassflower
Vanaf 7960 THB
Duur: 4h
Veerboot Trat naar Koh Samet boeken op ZATERDAG, 29 aug 2026
Bekijk tijden en vergelijk prijzen voor Trat naar Koh Samet met vertrektijden om 00:00 en aanbieders Glassflower
Laem Sok Pier → Koh Samet
Aanbieder: Glassflower
Vanaf 7960 THB
Duur: 4h
Veerboot Trat naar Koh Samet boeken op ZONDAG, 30 aug 2026
Bekijk tijden en vergelijk prijzen voor Trat naar Koh Samet met vertrektijden om 00:00 en aanbieders Glassflower
Laem Sok Pier → Koh Samet
Aanbieder: Glassflower
Vanaf 7960 THB
Duur: 4h
Veerboot Trat naar Koh Samet boeken op MAANDAG, 31 aug 2026
Bekijk tijden en vergelijk prijzen voor Trat naar Koh Samet met vertrektijden om 00:00 en aanbieders Glassflower
Laem Sok Pier → Koh Samet
Aanbieder: Glassflower
Vanaf 7960 THB
Duur: 4h
Veerboot Trat naar Koh Samet boeken op DINSDAG, 1 sep 2026
Bekijk tijden en vergelijk prijzen voor Trat naar Koh Samet met vertrektijden om 00:00 en aanbieders Glassflower
Laem Sok Pier → Koh Samet
Aanbieder: Glassflower
Vanaf 7960 THB
Duur: 4h
Veelgestelde vragen
Vind antwoorden op veelgestelde vragen over Trat (Laem Sok Pier) → Koh Samet (Koh Samet)
Officieel gelicentieerd door de Tourism Authority of Thailand Toeristenvergunning nr. 42/00546
Duizenden tevreden reizigers gebruiken TBT