TBT Logo

Koh Samui naar Nakhon Si Thammarat

Koop eenvoudig tickets voor Koh Samui naar Nakhon Si Thammarat met TBT. Scroll naar beneden voor de dienstregeling of chat & koop nu een ticket.

Boek via WhatsApp

Ochtend

Vertrek
Aanbieders
Duur
Vanaf

Middag

90%

Ticket naar Nakhon Si Thammarat

Personen

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over reizen van Koh Samui naar Nakhon Si Thammarat

Veelgestelde vragen: Aanbieders

Veelgestelde vragen: Dienstregeling

Veelgestelde vragen: Overzicht

Veelgestelde vragen: Prijzen

Ontdek Koh Samui & Nakhon Si Thammarat

Feiten over de veerboot van Koh Samui naar Nakhon Si Thammarat

Goedkoopste veerboot
500 THB
Snelste veerboot
2h 45m
Eerste veerboot
4:00 AM
Laatste veerboot
4:00 PM
Dagelijkse routes
40
Afstand
107 kilometer
Veerbootmaatschappijen
Boonsiri Sealine, Lomprayah, Raja Ferry, Seatran Ferry

Goedkoopste veerboot van Koh Samui naar Nakhon Si Thammarat

De goedkoopste veerboot van Koh Samui naar Nakhon Si Thammarat kost ongeveer 500 THB, waarbij Seatran Ferry het laagste tarief biedt.

Snelste veerboot van Koh Samui naar Nakhon Si Thammarat

Veerbootovertochten van Koh Samui naar Nakhon Si Thammarat duren tussen 2h 45m en 6h 20m, afhankelijk van de aanbieder en het scheepstype.

Eerste veerboot van Koh Samui naar Nakhon Si Thammarat

De eerste veerboot van Koh Samui naar Nakhon Si Thammarat vertrekt om 4:00 AM.

Laatste veerboot van Koh Samui naar Nakhon Si Thammarat

De laatste veerboot van Koh Samui naar Nakhon Si Thammarat vertrekt om 4:00 PM.

Dagelijkse veerboten van Koh Samui naar Nakhon Si Thammarat

Er zijn 40 dagelijkse veerbootvertrekken van Koh Samui naar Nakhon Si Thammarat, geëxploiteerd door 4 maatschappijen over 14 routes.

Afstand van Koh Samui naar Nakhon Si Thammarat

De afstand tussen Koh Samui en Nakhon Si Thammarat is ongeveer 107 kilometer over zee.

Veerbootmaatschappijen van Koh Samui naar Nakhon Si Thammarat

Veerbootmaatschappijen op de route van Koh Samui naar Nakhon Si Thammarat zijn onder andere Boonsiri Sealine, Lomprayah, Raja Ferry, Seatran Ferry.

Scan QR to book ticket in Wechat / Weixin

or search for Thailand Boat Tickets.

WeChat Weixin QR code for Thailand Boat Tickets Search Thailand Boat Tickets on WeChat Weixin
Lomprayah logo Bundhaya Speed Boat logo Seatran Ferry logo Echo logo Taweesub Speedboat logo +100 more operators connected
9.7/10 customer satisfaction

Continue to

Finish your booking by chat — we are online 24/7.

Your message