Phuket naar Trang
Koop eenvoudig tickets voor Phuket naar Trang met TBT. Scroll naar beneden voor de dienstregeling of chat & koop nu een ticket.
Ochtend
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:15 PM bij Railway Station in TrangDuur5h 15mVanaf2410 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:15 PM bij Railway Station in TrangDuur5h 15mVanaf2410 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:15 PM bij Railway Station in TrangDuur5h 15mVanaf2410 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:15 PM bij Railway Station in TrangDuur5h 15mVanaf2410 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:15 PM bij Railway Station in TrangDuur5h 15mVanaf2410 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:15 PM bij Railway Station in TrangDuur5h 15mVanaf2410 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:15 PM bij Railway Station in TrangDuur5h 15mVanaf2410 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:15 PM bij Railway Station in TrangDuur5h 15mVanaf2410 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:15 PM bij Railway Station in TrangDuur5h 15mVanaf2410 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:30 PM bij Airport in TrangDuur5h 30mVanaf2410 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:30 PM bij Airport in TrangDuur5h 30mVanaf2410 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:30 PM bij Airport in TrangDuur5h 30mVanaf2410 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:30 PM bij Airport in TrangDuur5h 30mVanaf2410 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:30 PM bij Airport in TrangDuur5h 30mVanaf2410 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:30 PM bij Airport in TrangDuur5h 30mVanaf2410 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:30 PM bij Airport in TrangDuur5h 30mVanaf2410 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:30 PM bij Airport in TrangDuur5h 30mVanaf2410 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:30 PM bij Airport in TrangDuur5h 30mVanaf2410 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:15 PM bij Railway Station in TrangDuur5hVanaf2410 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:15 PM bij Railway Station in TrangDuur5hVanaf2410 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:15 PM bij Railway Station in TrangDuur5hVanaf2410 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:15 PM bij Railway Station in TrangDuur5hVanaf2410 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:30 PM bij Airport in TrangDuur5h 15mVanaf2410 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:30 PM bij Airport in TrangDuur5h 15mVanaf2410 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:30 PM bij Airport in TrangDuur5h 15mVanaf2410 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:30 PM bij Airport in TrangDuur5h 15mVanaf2410 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:15 PM bij Railway Station in TrangDuur4h 45mVanaf2410 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:15 PM bij Railway Station in TrangDuur4h 45mVanaf2410 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:15 PM bij Railway Station in TrangDuur4h 45mVanaf2410 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:15 PM bij Railway Station in TrangDuur4h 45mVanaf2410 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:30 PM bij Airport in TrangDuur5hVanaf2410 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:30 PM bij Airport in TrangDuur5hVanaf2410 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:30 PM bij Airport in TrangDuur5hVanaf2410 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:30 PM bij Airport in TrangDuur5hVanaf2410 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:15 PM bij Railway Station in TrangDuur4h 15mVanaf2410 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:15 PM bij Railway Station in TrangDuur4h 15mVanaf2410 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:15 PM bij Railway Station in TrangDuur4h 15mVanaf2410 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:30 PM bij Airport in TrangDuur4h 30mVanaf2410 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:30 PM bij Airport in TrangDuur4h 30mVanaf2410 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:30 PM bij Airport in TrangDuur4h 30mVanaf2410 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:15 PM bij Railway Station in TrangDuur3h 45mVanaf2110 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:15 PM bij Railway Station in TrangDuur3h 45mVanaf2110 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:30 PM bij Airport in TrangDuur4hVanaf2110 THB
Tigerline TravelRoute bekijken →Aankomst 12:30 PM bij Airport in TrangDuur4hVanaf2110 THB
King TravelRoute bekijken →Aankomst na 2h 5m bij Khuan Tung Ku Pier Charter in TrangDuur2h 5mVanaf4760 THB
King TravelRoute bekijken →Aankomst na 2h 5m bij Khuan Tung Ku Pier Charter in TrangDuur2h 5mVanaf5360 THB
King TravelRoute bekijken →Aankomst na 2h 20m bij Khuan Tung Ku Pier Charter in TrangDuur2h 20mVanaf4760 THB
King TravelRoute bekijken →Aankomst na 2h 20m bij Khuan Tung Ku Pier Charter in TrangDuur2h 20mVanaf4160 THB
King TravelRoute bekijken →Aankomst na 3h 40m bij Transfer Charter in TrangDuur3h 40mVanaf4760 THB
King TravelRoute bekijken →Aankomst na 3h 40m bij Transfer Charter in TrangDuur3h 40mVanaf5360 THB
King TravelRoute bekijken →Aankomst na 4h bij Pak Meng Pier Charter in TrangDuur4hVanaf4760 THB
Libong IslandRoute bekijken →Aankomst na 4h bij Khuan Tung Ku Pier in TrangDuur4hVanaf5710 THB
Libong IslandRoute bekijken →Aankomst na 4h bij Khuan Tung Ku Pier in TrangDuur4hVanaf6860 THB
Libong IslandRoute bekijken →Aankomst na 4h bij Khuan Tung Ku Pier in TrangDuur4hVanaf6280 THB
King TravelRoute bekijken →Aankomst na 4h bij Pak Meng Pier Charter in TrangDuur4hVanaf4880 THB
King TravelRoute bekijken →Aankomst na 4h 20m bij Transfer Charter in TrangDuur4h 20mVanaf5390 THB
King TravelRoute bekijken →Aankomst na 4h 20m bij Khuan Tung Ku Pier Charter in TrangDuur4h 20mVanaf5600 THB
King TravelRoute bekijken →Aankomst na 4h 20m bij Transfer Charter in TrangDuur4h 20mVanaf6160 THB
King TravelRoute bekijken →Aankomst na 4h 20m bij Khuan Tung Ku Pier Charter in TrangDuur4h 20mVanaf5120 THB
King TravelRoute bekijken →Aankomst na 4h 30m bij Pak Meng Pier Charter in TrangDuur4h 30mVanaf5770 THB
King TravelRoute bekijken →Aankomst na 4h 30m bij Pak Meng Pier Charter in TrangDuur4h 30mVanaf6160 THB
Libong IslandRoute bekijken →Aankomst na 5h bij Khuan Tung Ku Pier in TrangDuur5hVanaf5480 THB
Libong IslandRoute bekijken →Aankomst na 5h bij Pak Meng Transfer in TrangDuur5hVanaf5480 THB
Middag
King TravelRoute bekijken →Aankomst na 2h 5m bij Khuan Tung Ku Pier Charter in TrangDuur2h 5mVanaf4760 THB
King TravelRoute bekijken →Aankomst na 2h 5m bij Khuan Tung Ku Pier Charter in TrangDuur2h 5mVanaf5360 THB
King TravelRoute bekijken →Aankomst na 2h 20m bij Khuan Tung Ku Pier Charter in TrangDuur2h 20mVanaf4760 THB
King TravelRoute bekijken →Aankomst na 2h 20m bij Khuan Tung Ku Pier Charter in TrangDuur2h 20mVanaf4160 THB
King TravelRoute bekijken →Aankomst na 3h 40m bij Transfer Charter in TrangDuur3h 40mVanaf4760 THB
King TravelRoute bekijken →Aankomst na 3h 40m bij Transfer Charter in TrangDuur3h 40mVanaf5360 THB
King TravelRoute bekijken →Aankomst na 4h bij Pak Meng Pier Charter in TrangDuur4hVanaf4760 THB
Libong IslandRoute bekijken →Aankomst na 4h bij Khuan Tung Ku Pier in TrangDuur4hVanaf5710 THB
Libong IslandRoute bekijken →Aankomst na 4h bij Khuan Tung Ku Pier in TrangDuur4hVanaf6860 THB
Libong IslandRoute bekijken →Aankomst na 4h bij Khuan Tung Ku Pier in TrangDuur4hVanaf6280 THB
King TravelRoute bekijken →Aankomst na 4h bij Pak Meng Pier Charter in TrangDuur4hVanaf4880 THB
King TravelRoute bekijken →Aankomst na 4h 20m bij Transfer Charter in TrangDuur4h 20mVanaf5390 THB
King TravelRoute bekijken →Aankomst na 4h 20m bij Khuan Tung Ku Pier Charter in TrangDuur4h 20mVanaf5600 THB
King TravelRoute bekijken →Aankomst na 4h 20m bij Transfer Charter in TrangDuur4h 20mVanaf6160 THB
King TravelRoute bekijken →Aankomst na 4h 20m bij Khuan Tung Ku Pier Charter in TrangDuur4h 20mVanaf5120 THB
King TravelRoute bekijken →Aankomst na 4h 30m bij Pak Meng Pier Charter in TrangDuur4h 30mVanaf5770 THB
King TravelRoute bekijken →Aankomst na 4h 30m bij Pak Meng Pier Charter in TrangDuur4h 30mVanaf6160 THB
Libong IslandRoute bekijken →Aankomst na 5h bij Khuan Tung Ku Pier in TrangDuur5hVanaf5480 THB
Libong IslandRoute bekijken →Aankomst na 5h bij Pak Meng Transfer in TrangDuur5hVanaf5480 THB
Avond
King TravelRoute bekijken →Aankomst na 2h 5m bij Khuan Tung Ku Pier Charter in TrangDuur2h 5mVanaf4760 THB
King TravelRoute bekijken →Aankomst na 2h 5m bij Khuan Tung Ku Pier Charter in TrangDuur2h 5mVanaf5360 THB
King TravelRoute bekijken →Aankomst na 2h 20m bij Khuan Tung Ku Pier Charter in TrangDuur2h 20mVanaf4760 THB
King TravelRoute bekijken →Aankomst na 2h 20m bij Khuan Tung Ku Pier Charter in TrangDuur2h 20mVanaf4160 THB
King TravelRoute bekijken →Aankomst na 3h 40m bij Transfer Charter in TrangDuur3h 40mVanaf4760 THB
King TravelRoute bekijken →Aankomst na 3h 40m bij Transfer Charter in TrangDuur3h 40mVanaf5360 THB
King TravelRoute bekijken →Aankomst na 4h bij Pak Meng Pier Charter in TrangDuur4hVanaf4760 THB
Libong IslandRoute bekijken →Aankomst na 4h bij Khuan Tung Ku Pier in TrangDuur4hVanaf5710 THB
Libong IslandRoute bekijken →Aankomst na 4h bij Khuan Tung Ku Pier in TrangDuur4hVanaf6860 THB
Libong IslandRoute bekijken →Aankomst na 4h bij Khuan Tung Ku Pier in TrangDuur4hVanaf6280 THB
King TravelRoute bekijken →Aankomst na 4h bij Pak Meng Pier Charter in TrangDuur4hVanaf4880 THB
King TravelRoute bekijken →Aankomst na 4h 20m bij Transfer Charter in TrangDuur4h 20mVanaf5390 THB
King TravelRoute bekijken →Aankomst na 4h 20m bij Khuan Tung Ku Pier Charter in TrangDuur4h 20mVanaf5600 THB
King TravelRoute bekijken →Aankomst na 4h 20m bij Transfer Charter in TrangDuur4h 20mVanaf6160 THB
King TravelRoute bekijken →Aankomst na 4h 20m bij Khuan Tung Ku Pier Charter in TrangDuur4h 20mVanaf5120 THB
King TravelRoute bekijken →Aankomst na 4h 30m bij Pak Meng Pier Charter in TrangDuur4h 30mVanaf5770 THB
King TravelRoute bekijken →Aankomst na 4h 30m bij Pak Meng Pier Charter in TrangDuur4h 30mVanaf6160 THB
Libong IslandRoute bekijken →Aankomst na 5h bij Khuan Tung Ku Pier in TrangDuur5hVanaf5480 THB
Libong IslandRoute bekijken →Aankomst na 5h bij Pak Meng Transfer in TrangDuur5hVanaf5480 THB
Ticket naar Trang
Chat & koop een ticket met TBT.
Veelgestelde vragen
Veelgestelde vragen over reizen van Phuket naar Trang
Veelgestelde vragen: Aanbieders
Er zijn 3 veerboot-aanbieders tussen Phuket en Trang: King Travel, Libong Island, Tigerline Travel. Elke aanbieder kan andere dienstregelingen, scheepstypen en serviceniveaus aanbieden — het loont dus de moeite om te vergelijken voor je boekt.
Chat & koop een ticket via WhatsApp, LINE, Facebook Messenger of Telegram.
Veelgestelde vragen: Dienstregeling
De reis van Phuket naar Trang duurt ongeveer 2 uur 5 minuten tot 5 uur 30 minuten, afhankelijk van de aanbieder en het scheepstype.
Chat & koop een ticket via WhatsApp, LINE, Facebook Messenger of Telegram.
De eerste veerboot van Phuket naar Trang vertrekt om 00:00 en de laatste om 08:30. Er zijn ongeveer 6 vertrekken in de dienstregeling.
Chat & koop een ticket via WhatsApp, LINE, Facebook Messenger of Telegram.
Veerboten tussen Phuket en Trang varen elke dag met ongeveer 6 vertrekken per dag. Dienstregelingen kunnen per seizoen variëren — bevestig dus altijd voor je reis.
Chat & koop een ticket via WhatsApp, LINE, Facebook Messenger of Telegram.
Veelgestelde vragen: Overzicht
De populairste manier om van Phuket naar Trang te reizen is met de veerboot of speedboat. Er zijn 77 routes, geëxploiteerd door 3 aanbieders: King Travel, Libong Island, Tigerline Travel. De reis duurt ongeveer 2 uur 5 minuten tot 5 uur 30 minuten. Veerboten vertrekken vanaf Bangtao and Surin Transfer en Town Charter en Patong Hotel Transfer en Chean Vanich Pier en Chalong Hotel Transfer en Town Transfer en Hotel Transfer en Airport en Town Transfer en Jian Wanich Pier en Rawai Transfer en Patong Transfer en Siray Bay Transfer en Airport en Kata Beach Hotel Transfer en Karon Beach en Airport Charter en Chalong Transfer en Bangtao and Surin Transfer en Rawai Transfer en Karon Transfer en Kamala Beach en Patong Transfer Charter en Naiyang Transfer en Rawai Beach en Patong Beach en Siray Bay Hotel Transfer en Kamala Transfer en Naiyang and Airport Hotel en Patong Transfer en Airport en Any Hotel en Town Transfer en Kata Transfer en komen aan in Airport en Pak Meng Pier Charter en Railway Station en Railway Station en Airport en Khuan Tung Ku Pier en Hotel Transfer en Transfer Charter en Khuan Tung Ku Pier Charter en Pak Meng Pier en Pak Meng Transfer.
Chat & koop een ticket via WhatsApp, LINE, Facebook Messenger of Telegram.
Veerboten van Phuket naar Trang vertrekken vanaf Bangtao and Surin Transfer en Town Charter en Patong Hotel Transfer en Chean Vanich Pier en Chalong Hotel Transfer en Town Transfer en Hotel Transfer en Airport en Town Transfer en Jian Wanich Pier en Rawai Transfer en Patong Transfer en Siray Bay Transfer en Airport en Kata Beach Hotel Transfer en Karon Beach en Airport Charter en Chalong Transfer en Bangtao and Surin Transfer en Rawai Transfer en Karon Transfer en Kamala Beach en Patong Transfer Charter en Naiyang Transfer en Rawai Beach en Patong Beach en Siray Bay Hotel Transfer en Kamala Transfer en Naiyang and Airport Hotel en Patong Transfer en Airport en Any Hotel en Town Transfer en Kata Transfer en komen aan in Airport en Pak Meng Pier Charter en Railway Station en Railway Station en Airport en Khuan Tung Ku Pier en Hotel Transfer en Transfer Charter en Khuan Tung Ku Pier Charter en Pak Meng Pier en Pak Meng Transfer. We raden aan om minstens 30–45 minuten voor je geplande vertrek bij de pier te zijn.
Chat & koop een ticket via WhatsApp, LINE, Facebook Messenger of Telegram.
Veelgestelde vragen: Prijzen
Veerboottickets van Phuket naar Trang beginnen vanaf 2110 THB en lopen op tot 6860 THB, afhankelijk van de aanbieder, het scheepstype en de beschikbaarheid op je reisdatum.
Chat & koop een ticket via WhatsApp, LINE, Facebook Messenger of Telegram.
De voordeligste optie van Phuket naar Trang begint vanaf 2110 THB met Tigerline Travel. Prijzen kunnen variëren per datum en beschikbaarheid — wie vroeg boekt, krijgt vaak het beste tarief.
Chat & koop een ticket via WhatsApp, LINE, Facebook Messenger of Telegram.
Ontdek Phuket & Trang
Trang
Meer →Feiten over de veerboot van Phuket naar Trang
- Goedkoopste veerboot
- 2110 THB
- Snelste veerboot
- 2h 5m
- Eerste veerboot
- 12:00 AM
- Laatste veerboot
- 8:30 AM
- Dagelijkse routes
- 71
- Afstand
- 139 kilometer
- Veerbootmaatschappijen
- King Travel, Libong Island, Tigerline Travel
Goedkoopste veerboot van Phuket naar Trang
De goedkoopste veerboot van Phuket naar Trang kost ongeveer 2110 THB, waarbij Tigerline Travel het laagste tarief biedt.
Snelste veerboot van Phuket naar Trang
Veerbootovertochten van Phuket naar Trang duren tussen 2h 5m en 5h 30m, afhankelijk van de aanbieder en het scheepstype.
Eerste veerboot van Phuket naar Trang
De eerste veerboot van Phuket naar Trang vertrekt om 12:00 AM.
Laatste veerboot van Phuket naar Trang
De laatste veerboot van Phuket naar Trang vertrekt om 8:30 AM.
Dagelijkse veerboten van Phuket naar Trang
Er zijn 71 dagelijkse veerbootvertrekken van Phuket naar Trang, geëxploiteerd door 3 maatschappijen over 77 routes.
Afstand van Phuket naar Trang
De afstand tussen Phuket en Trang is ongeveer 139 kilometer over zee.
Veerbootmaatschappijen van Phuket naar Trang
Veerbootmaatschappijen op de route van Phuket naar Trang zijn onder andere King Travel, Libong Island, Tigerline Travel.