TBT Logo

Suvarnabhumi Airport naar Koh Lanta

Koop eenvoudig tickets voor Suvarnabhumi Airport naar Koh Lanta met TBT. Scroll naar beneden voor de dienstregeling of chat & koop nu een ticket.

Boek via WhatsApp

Ochtend

Vertrek
Aanbieders
Duur
Vanaf

Middag

Avond

90%

Ticket naar Koh Lanta

Personen

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over reizen van Suvarnabhumi Airport naar Koh Lanta

Veelgestelde vragen: Aanbieders

Veelgestelde vragen: Dienstregeling

Veelgestelde vragen: Overzicht

Veelgestelde vragen: Prijzen

Ontdek Suvarnabhumi Airport & Koh Lanta

Feiten over de veerboot van Suvarnabhumi Airport naar Koh Lanta

Goedkoopste veerboot
1230 THB
Snelste veerboot
13h
Eerste veerboot
12:00 AM
Laatste veerboot
7:00 PM
Dagelijkse routes
15
Afstand
698 kilometer
Veerbootmaatschappijen
Glassflower, Montanatip, Nara Travel, Raja Ferry

Goedkoopste veerboot van Suvarnabhumi Airport naar Koh Lanta

De goedkoopste veerboot van Suvarnabhumi Airport naar Koh Lanta kost ongeveer 1230 THB, waarbij Montanatip het laagste tarief biedt.

Snelste veerboot van Suvarnabhumi Airport naar Koh Lanta

Veerbootovertochten van Suvarnabhumi Airport naar Koh Lanta duren tussen 13h en 18h 30m, afhankelijk van de aanbieder en het scheepstype.

Eerste veerboot van Suvarnabhumi Airport naar Koh Lanta

De eerste veerboot van Suvarnabhumi Airport naar Koh Lanta vertrekt om 12:00 AM.

Laatste veerboot van Suvarnabhumi Airport naar Koh Lanta

De laatste veerboot van Suvarnabhumi Airport naar Koh Lanta vertrekt om 7:00 PM.

Dagelijkse veerboten van Suvarnabhumi Airport naar Koh Lanta

Er zijn 15 dagelijkse veerbootvertrekken van Suvarnabhumi Airport naar Koh Lanta, geëxploiteerd door 4 maatschappijen over 15 routes.

Afstand van Suvarnabhumi Airport naar Koh Lanta

De afstand tussen Suvarnabhumi Airport en Koh Lanta is ongeveer 698 kilometer over zee.

Veerbootmaatschappijen van Suvarnabhumi Airport naar Koh Lanta

Veerbootmaatschappijen op de route van Suvarnabhumi Airport naar Koh Lanta zijn onder andere Glassflower, Montanatip, Nara Travel, Raja Ferry.

Scan QR to book ticket in Wechat / Weixin

or search for Thailand Boat Tickets.

WeChat Weixin QR code for Thailand Boat Tickets Search Thailand Boat Tickets on WeChat Weixin
Lomprayah logo Bundhaya Speed Boat logo Seatran Ferry logo Echo logo Taweesub Speedboat logo +100 more operators connected
9.7/10 customer satisfaction

Continue to

Finish your booking by chat — we are online 24/7.

Your message